RH - SU İZLEME SENSÖRÜ VE EKRANI -
GENEL PPM İÇİN SU ÖLÇÜM SENSÖRÜ WMS500

Su, partikülden sonra yağdaki en zararlı ikinci kirletici maddedir. Hidrolik veya yağlama uygulamaları veya biyodizel için tasarlanmış yağ sensörlerinde su sunuyoruz. RH su monitörü, hidrolik ve yağlama sıvılarının doğru, sürekli ve çevrimiçi olarak sürekli izlenmesi için bir su ve sıcaklık sensörüdür.

Doyma noktasına göre su içeriğini ölçer ve doygunluk seviyesini verir. Kapasitans sensörü ve entegre termo elementi ile RH su monitörü, paranızın tam karşılığını verir. RH su monitörü veya nem sensörlerimizden herhangi biri hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen ekibimizden biriyle iletişime geçin.
Özellikleri:

Doygunluk konsantrasyonuna (doyma noktası) göre su içeriğini ölçer ve % 0 ile % 100 aralığında doygunluk derecesini (doygunluk seviyesi) 4-20 
mA sinyali olarak verir.

TWS'de kullanılan özel kapasitans sensörü, sıvıdan su moleküllerini emer ve akışkanın doygunluk seviyesi ile doğrudan ilişkili olan kapasite değerini değiştirir. Sensör üzerindeki entegre bir termo eleman -25 ila 100 °C aralığında sıvının sıcaklığını ölçer ve bunu 4 ila 20 mA sinyal olarak verir. TWS-C, bilgisayar kontrollü test donanımlarında ayrı ayrı kalibre edilir ve Ortam Toleransı: mineral yağ bazlı sıvılar, doğal ve sentetik esterler.

 

Faydaları:

* Doğru

* Hidrolik ve yağlama sıvılarının sürekli ve çevrimiçi izlenmesi

* Mükemmel değer

* Particle Pal taşınabilir lazer partikül sayacımıza yerleştirilebilir.
wms-500.png
Filtertechnik, yağlar ve dizel yakıtlar için gerçek bir PPM sensörünü piyasaya sürmekten memnuniyet duyar.

WMS500, herhangi bir yağ veya dizel yakıtın su içeriği aralığı boyunca tamamen kalibre edilmesi ve sıcaklığın dengelenmesi açısından su RH sensörlerimizden farklıdır.

Ayrıca kişisel ihtiyaçlarınıza göre de kalibre edilebilir.

Yağlarda ve dizel yakıtlarda milyonda parça (ppm) seviyelerinin doğru ve tekrarlanabilir ölçümü için idealdir.

WMS500, hidrolik, silikon yağlar ve biyo yağlardaki mutlak su içeriğini ölçer.

WMS500 veya nem sensörlerimizden herhangi biri hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen ekibimizden biriyle iletişime geçin.
Özellikleri:

Sürekli izleme (hat içi ölçüm) 4-20mA, RS232, anahtarlama seçenekleri. Mutlak su içeriğinin ppm veya % doygunluk cinsinden çıkışı - örneğin dizel yakıtta son derece hassas PPM sayımları vermek için müşteri gereksinimlerine göre kalibre edilmiştir, 20mA = 500 PPM olduğuna karar verilebilir.

Silikon yağlar, biyo yağlar ve mineral yağlar için (istek üzerine ilave yağlar mevcuttur) Karl Fisher titrasyonuna göre kalibre edildi. (ASTM D1533) Mevcut aksesuarlar arasında; sabit ekran, mobil veri kaydedici, internet bağlantılı veri kaydedici ve çok kanallı veri kaydedici.
Faydaları:

* Gerçek Zamanlı PPM ölçümü

* Mutlak su içeriğinin hat içi ölçümü için tasarlanmıştır.

* Tam Kalibre Edilmiş ve Sıcaklık Dengelemeli

* Uzun vadeli istikrar

* Particle Pal taşınabilir lazer partikül sayacımıza yerleştirilebilir.