FS9V2-RH-HP LAZER PARTİKÜL SAYIM CİHAZI

YENİ PARTICLE PAL FS9V2-RH VE FS9V2-RH-HP (YÜKSEK BASINÇLI VERSİYON)

FS9V2-RH Gerçek zamanlı ölçüm ve partikül ve suyun % RH (% Doygunluk) olarak görüntülenmesi

Doygunluk yüzdesini veya bağıl nemi (RH) gerçek zamanlı olarak gösteren bir su sensörünü entegre ederek ödüllü Particle Pal'i daha da geliştirdik.

FS9V2 kompakt tasarımına son teknoloji ürünü bir su sensörü ekleyerek, artık doğru, tekrarlanabilir ölçüm için anlık su % doygunluk seviyelerinin yanı sıra yeni FS9V2 Particle Pal'ın sunduğu özelliklerin aynısını elde edebilirsiniz; Partikül temizliği, bellek, hazırlama özellikleri vb. ISO / NAS / SAE okumaları.

Su seviyesi ölçümü neden bu kadar önemlidir?

Çoğu yağın izin verilen maksimum su içeriği seviyesi vardır. Su seviyeleri bu değeri aştığında, ister emülsifiye, ister eklenmiş veya serbest su olsun, nemle ilgili sorunlar kaçınılmazdır. Hızlı oksidasyon, katkı maddesi paketinin tükenmesi ve dahili bileşenlerin paslanması, yağlardaki suyun neden olduğu birçok sorundan sadece birkaçıdır.

 

fs9v2-hp.png
fs9v2-fs9v3-serisi-cihaz-tablosu2.png
fs9v2-fs9v3-serisi-cihaz-tablosu1.png

FS9V2-RH-HP (Yüksek Basınç seçeneği)

Yeni Particle Pal'in HP versiyonu, 350 Bar'a kadar canlı bir hidrolik veya yağlama sistemine bağlanmanıza olanak tanır. Redüktör valfi, yağın 2 Bar'da Particle Pal'e akmasına izin verir.

Particle Pal'ın size nasıl fayda sağlayacağını öğrenmek için lütfen daha fazla görüşmek üzere uzman ekibimizden biriyle iletişime geçin.
 

Parçacık Pal Aralığı:

Serideki diğer Particle Pal modellerini görmek için lütfen aşağıdaki bağlantılara tıklayın:


Yağlar

FS9V2 Particle Pal: Yağlar ve Dizel Yakıtlar için canlı ISO / NAS / SAE partikül okumaları

Yeni Particle Pal Life: Partikül, Su İçeriği ve Yağların Kalan Kullanım Ömrü


Dizel

FS9V2-PPM-DEN Particle Pal: Canlı Partikül, Su PPM ve gazyağı, su veya başka herhangi bir yabancı maddenin varlığını uyarmak için hassas Yoğunluk sensörü

FS9V2-PPM Particle Pal: Canlı Partikül ve orijinal PPM (Milyon Başına Parça) Su içeriği

fs9v2.png