FS9V2-OLU YAĞ ÖMÜR TAYİN CİHAZI

Smart şimdi bir çok daha akıllı.

YENİ Particle Pal Life
Filtertechnik, Particle Pal Life ile Dünyada Bir İlk geliştirdi. Ödüllü Particle Pal'in başarısına dayanan bu bağımsız taşınabilir ölçüm sistemi, yaygın olarak kullanılan 500'den fazla yağ için gerçek zamanlı ISO Temizlik Okumaları, Su İçeriği ve Yağ Durumu bilgileri verir.

Particle Pal Life, yağınızın sağlığı hakkında gerçek zamanlı olarak inanılmaz bir fikir verir ve mühendislerin yağ değişimi veya tedavi planlaması konusunda bilinçli seçimler yapmalarına yardımcı olur.

fs9v2-particle-pal-life0.png
fs9v2-particle-pal-life1.png

Yağ ömrü göstergesi.

Kendi kendini kalibre etme özelliğine sahip profilli 500'den fazla yağ. Yağın ömrünün sonuna geldiği konusunda erken uyarı verir ve ayrıca bir yağ değişiminin gerçekten gerekli olup olmadığı konusunda bilgilendirmeye yardımcı olur.

Partikül analizi.

ISO, NAS ve SAE sınıfları olarak görüntülenen 4, 6, 14 ve 21 mikron sayıları.

Yazılım ayrıca ml başına gerçek partikül sayımlarını görüntüler.

Su içeriği.

% Doygunluk (Bağıl Nem) olarak gösterilir.

Particle Pal Life - İhtiyacınız olan tüm ölçümler kullanımı kolay bir yazılımda parmak uçlarınızda.

Yeni yazılım

10" dokunmatik ekranlı LCD, kullanıcıların verileri son derece ayrıntılı olarak görüntülemesine olanak tanır. Yakınlaştırma özelliği, belirli sonuçlara odaklanmanıza olanak tanır. Yazılımda, 500'den fazla yağ için gömülü yağ yaşlandırma profillerine sahibiz.

Ayrıca, bir yağı kendi kendine kalibre etme yeteneği de dahildir. Yağınız veri tabanında yoksa ömür profili Bu, yağın bir kalibrasyon döngüsü boyunca alındığı tek seferlik bir rutindir.

Yağ ömrü sensörü

Tan Delta Tam Spektrumlu Bütünsel Yağ Durumu sensörü, yağın genel durumunu izleyerek size benzersiz hassasiyet, doğruluk ve kesinlik ile veri sağlar. Bu, yağın kalan faydalı ömrünün hesaplanmasını sağlar.

Sensör, kendi kendini kalibre etme özelliğine sahip 500'den fazla yaygın endüstriyel yağdan oluşan bir veri tabanından yararlanarak neredeyse tüm yağlarla çalışır.

Lazer partikül sayacı

Lazer Partikül Sayaçlarımız, ± % 0,1 tekrarlanabilirlikle bir ISO kodunun ± 0,5'i dahilinde doğrudur. ISO, SAE ve NAS sınıflarında raporlama yapmanın yanı sıra 4, 6, 14 ve 21 mikron boyutlarında partikül miktarı sayılarını verme.

Su sensörü

Yağdaki su, katkı maddesinin tükenmesine, mikrobiyal büyümeye neden olan ve katı maddelerden kirlenmeyi teşvik eden bir kirleticidir. Dahili su sensörü, herhangi bir yağın nemini % doygunluk olarak gösterir.

Kasa tasarımı

Hafif ve ağır hizmet tipi dış kasa, sahada çalışmak için idealdir. Veritabanında olmayan testler yapmak ve yağları kendi kendine kalibre etmek için ihtiyacınız olan tüm ekipmanı içeren bir aksesuar çantasıyla birlikte verilir.

Site dışı veri yedekleme

Yerleşik bir SIM kart, verilerin otomatik olarak site dışına aktarılması ve herhangi bir zamanda görüntülenebilecekleri bir yerde yedeklenmesi için bir seçenek sunar. Veriler kaydedildikten sonra, trend geçmişi oluşturmak için herhangi bir zamanda geri çağrılabilir.

İsteğe bağlı yıllık lisans

Tüm yeni Particle Pal Life birimleri, yazılım güncellemelerini ve ilk yıl için saha dışı yedekleme lisansını içerir. Bundan sonra her 12 ayda bir yıllık sensör doğrulama / kalibrasyon, saha dışı yedekleme ve tüm yeni yağlar profili dahil olmak üzere yazılım güncellemeleri için isteğe bağlı bir ücret alınır.

Yüksek basınçlı iç dişli pompa

Tanklarda depolanan yağdan veya numune şişelerinden alın. Alternatif olarak ünite, yüksek basınç adaptörüyle basınçlı sistemlerden gelen yağları analiz ederek 350 Bar'a kadar canlı sistemlere bağlantı sağlar.

Pil ömrü

3-6 saatlik sürekli kullanım sağlayan (yağ viskozitesine bağlı olarak) şarj edilebilir bir pil ile tamamlayın.

Particle Pal Life teknik bilgileri

Akışkan Uyumluluğu - Sentetik Yağlar, Organik Yağlar, Madeni Yağlar, Dizel Yakıt (420 cSt viskozite sınırı)

Ekran Bilgileri Parçacık: ISO 4406, SAE AS4059 ve NAS 1638.

Su: Bağıl Nem (% RH).

Yağ Durumu: Profilli herhangi bir yağın kalan ömrünü belirlemek için Tan Delta'nın yağ ömrü sensörünü kullanır.

fs9v2-particle-pal-life1.png

Çalışma Modları Yüksek Basınçlı canlı sistem örneklemesi (350 bara kadar)

Şişe örneklemesi ve Tank örneklemesi.

Veriler Tüm veriler yerel olarak depolanır ve saha dışında yedeklenir.

.CSV veya PDF olarak dışa aktarın.

Kalibrasyon 500 yağları, tek seferlik bir rutin aracılığıyla, dahil olan herhangi bir yağı kendi kendine kalibre etme becerisine sahiptir.

Parçacık Dost Yaşamı çok çeşitli uygulamalarda kullanıma uygundur.

fs9v2-sektoerler.png

Hem Hidrolik hem de Yağlama sistemlerinde, partikül temizliği ve su içeriği verilerinin bilinmesi, ciddi sistem arızalarını ve bileşen hasarını önleyebilir. Geleneksel olarak, numuneler alınır ve analiz için laboratuvarlara gönderilir, bu genellikle pahalı ve zaman alan bir uygulamadır.

Yeni Particle Pal Life, mühendislerin yağlarının kalan ömrünün bir göstergesi de dahil olmak üzere yağlarının durumunu hızlı bir şekilde değerlendirmelerini sağlar.

20.000'den fazla yağ numunesi üzerinde yapılan bir araştırma, yağ analizi yapılmadan yapılan yağ değişikliklerinin büyük çoğunluğunun, yağın çalışmaya devam etme kabiliyetinin analizi yerine ve çoğu durumda yağın ömrü tamamlanmadan önce OEM tavsiyelerini takip ederek yanlış zamanda gerçekleştirileceğini göstermiştir. tükendi.

Particle Pal Life, bir ürün ailesinin parçasıdır. FS9V2 Particle Pal, yağlarınızın ve dizel yakıtlarınızın durumunu tam olarak anlamanıza olanak sağlamak için anında temizlik okumaları sağlar.

Entegre pompa ve kontrollü debi ile tamamlanmış bağımsız bir sistem.