FS9V2 LAZER PARTİKÜL SAYIM CİHAZI

Yeni Particle Pal FS9V2 ile tanışın.

Piyasadaki en uygun maliyetli yağ ve dizel yakıt temizlik monitörü daha da iyi hale geldi

Particle Pal, Yağlar ve Dizel Yakıtlar için ISO, NAS ve SAE Partikül Temizliği okumaları ve Su İçeriği analizi veren bağımsız bir taşınabilir ölçüm sistemidir. Şarj edilebilir pil, yüksek basınçlı dahili dişli pompa ve kontrollü akış hızı ile tamamlayın. İster sahada ister laboratuvarda, Particle Pal, yağınızın veya yakıtınızın durumunu anlamanıza izin vermek için gerçek zamanlı olarak temizlik okumaları sağlayacaktır.

FS9V2 ünitelerimiz artık tüm bağlı sensörleri gerçek zamanlı olarak gösteren tek bir LCD'ye sahiptir. Tablo veya grafik biçiminde yazdırılabilen sonuçların basit bir USB veri aktarımı ile verileri yakalamak için dahili bir bellek ekledik. Ayrıca, bağlı bir PC'ye USB aktarımı aracılığıyla gerçek zamanlı temizlik verilerini grafik biçiminde gösteren güçlü trend oluşturma yazılımı da dahildir.

Herhangi bir yağın nemini% doygunluk olarak göstermek için su sensörleri dahil edilebilir. Dizel yakıtlar için, gerçek su parçası / milyon (PPM) sensörü dahil edebiliriz. Ayrıca yakıtlar için, dizel yakıtın yoğunluğundaki en ufak değişikliği doğru bir şekilde algılayan ve yakıtın kurcalanmasından şüphelenildiğinde yardımcı olan bir yoğunluk sensörü sürümü geliştirdik.

Tüm Particle Pal'ler, tanklarda depolanan petrolden veya numune şişelerinden çekebilir. Alternatif olarak, üniteler, 350 Bar giriş basıncına sahip bir Yüksek Basınç adaptörü aracılığıyla basınçlı sistemlerden gelen yağları analiz edebilir. 420 cst * 'ye kadar olan viskoziteler, yağ önceden 40-55 ° C'ye ısıtıldığında ölçülebilen daha yüksek viskoziteli yağlarla standart olarak karşılanır. * Oda sıcaklığında 100 cst yağ 350 cSt'dir.

 

fs9v2.png
fs9v2-fs9v3-serisi-cihaz-tablosu2.png
fs9v2-fs9v3-serisi-cihaz-tablosu1.png

YAĞ TESTİ

Hem Hidrolik hem de Yağlama sistemlerinde partikül temizliğini ve su içeriği verilerini bilmek ciddi sistem arızalarını ve bileşen hasarını önleyebilir. Yağ temizliğini gerçek zamanlı olarak test ederek, hassas bileşenleri korumak için gerekli koruma sağlanabilir. Numuneler doğrudan rezervuardan veya 350 Bar'a kadar (bir Yüksek Basınç Adaptörü aracılığıyla) aktif bir akışkan güç sisteminden veya sistemden daha önce alınmış bir yağ numunesinden doğrudan alınabilir. Particle Pal, arazi tesisi, demiryolu, inşaat, hidrolik ve mekanik presler, denizcilik ve çok daha fazlasını içeren bir dizi uygulamada ve endüstride kullanılabilir.

DİZEL YAKIT TESTİ:

Standart Parçacık Pal FS9V2 ayrıca tüm dizel yakıtların katı parçacık içeriğini ölçmek için de uygundur. Sonuçlar ISO kodları olarak görüntülenir. Dizel yakıt pazarı, yakıt temizliğini sağlamak için ISO temizlik kodlarını standart olarak benimsemiştir. İdeal olarak, yakıt minimum olarak en az ISO 18/16/13 olmalıdır.

FS9V2 tank örneklemesi, şişe örneklemesi veya canlı bir sistemden çizim için idealdir, su analizi için doğru, sıcaklık telafili orijinal Milyon Başına Parça (PPM) su sensörü ekledik. Dizel yakıtlarının bütünlüğündeki en ufak bir değişikliği tespit etmek için son derece hassas bir yoğunluk sensörü de mevcuttur, bu, yakıtın su veya gazyağı ile değiştirilip değiştirilmediğini tespit etmek için yararlı olabilir.

Particle Pal'ın size nasıl fayda sağlayacağını öğrenmek için lütfen daha fazla görüşmek üzere uzman ekibimizden biriyle iletişime geçin.

Particle Pal Range: Serideki diğer Particle Pal modellerini görmek için lütfen aşağıdaki bağlantılara tıklayın:


Yağlar:

FS9V2-RH Particle Pal: Canlı Partikül ve % RH Su algılama (yalnızca yağlar)
Yeni: Particle Pal Life: Partikül, Su İçeriği ve Herhangi bir yağın Kalan Faydalı Ömrü.


Dizel:

FS9V2-PPM Particle Pal: Canlı Partikül ve orijinal PPM (Milyon Başına Parça) Su içeriği (yalnızca dizel yakıt)

FS9V2-PPM-DEN: Dizel yakıtlarda gazyağı, su veya diğer yabancı maddelerin varlığını uyarmak için Canlı Partikül, Su PPM ve hassas Yoğunluk sensörü

fs9v2-data-logging-chart-example1.jpg

Özellikleri:

* En son lazer partikül sayma teknolojisini içerir.
* Tek LCD
* Sonuçları depolamak için dahili bellek.
* Yazılım aktarımı yoluyla gerçek zamanlı grafik görüntüleme.
* Veri aktarımı için USB bağlantısı.
* Şarj edilebilir pil 6 saate kadar sürekli kullanım sağlar.

 

Faydaları:

* Canlı ISO, NAS ve SAE sonuçları görüntülenebilir.
* Sağlam kasalı kompakt ünite.
* Entegre pompa ile bağımsız.
* Doğrudan yağ rezervuarından veya canlı sistemden 350 Bar'a kadar numune alın.
* Doğru, tekrarlanabilir ve tutarlı sonuçlar.
* Saha ve laboratuvar kullanımı için ideal anket aracı.