PPP DİJİTAL GÖRÜNTÜLÜ PARTİKÜL SAYIM CİHAZI

filtertechnik_-_digital_imaging_-1.png
Geleceğin vizyonu

Kanıtlanmış dijital görüntüleme teknolojisinin gücünden yararlanan Yeni Particle Pal Pro serimize en son partikül sayma teknolojisini ekledik.

ISO 4406 sayımlarının yanı sıra 4, 6, 14, 21, 38, 70 ve > 100 mikron boyutlandırma ve kabarcık giderme.

Gelişmiş algoritmalarla birleştirilmiş dijital görüntüleme, temel neden analizi sağlamak için parçacıkları yorgunluk aşınması, kesme aşınması ve kayan aşınma kategorilerine ayırır.

Bu güçlü teknoloji, su içeriğini ve yağ ömrünü ölçmek için ek sensörlerle birleştiğinde, yağınızın durumu hakkında daha önce benzeri görülmemiş bir fikir verir.
fs9v2-particle-pal-life1.png

Her ikisi de aşağıdaki özelliklere sahip iki model mevcuttur:

* Yeni Atten 2 sayacını kullanarak partikül sayımı: ISO 4406, SAE ve NAS
* Daha geniş mikron boyutlandırma spektrumu
   - 4, 6, 14, 21, 38, 70 ve > 100 mikron

Yazılımda tanımayı şekillendirmek için:
* Yorgunluk aşınması / Sürgülü aşınma / Kesme aşınması / Lifler
* % Doygunluk olarak su içeriği / (% RH - Bağıl Nem)

Ek olarak, ikinci model şu özelliklere sahiptir:
* Tan Delta'nın yağ durumu sensörünü kullanarak yağ ömrü belirleme
* 500'den fazla yağ veritabanı
* Veritabanına eklemek için bir yağın profilini oluşturma yeteneği
Su içeriği

% Doygunluk (bağıl nem) olarak gösterilir. Bir yağ değişiminin gerçekten gerekli olup olmadığını bildirmeye yardımcı olur.

Yağ ömrü göstergesi

Kendi kendini kalibre etme özelliğine sahip 500'den fazla yağ profili. Ömrünün sonuna gelen yağ konusunda erken uyarı verir ve ayrıca bir yağ değişiminin gerçekten gerekli olup olmadığı konusunda bilgilendirmeye yardımcı olur.

Partikül analizi

Atten2 dijital görüntüleme parçacık sayacı, herhangi bir örnek için gelişmiş boyut ve şekil tanıma sağlar. 2.400 cSt'ye kadar neredeyse tüm yağlarda partikül sayan Atten2 cihazı, hava kabarcıklarını da ortadan kaldırarak soğuk havalarda ağır yağlama ve dişli yağı uygulamaları için idealdir.

4, 6, 14, 21, 38, 70 ve > 100 mikron sayımlarının raporlanması ve 20 mikrondan büyük partiküllerin aşağıdaki kategorilere ayrılması: • Yorgunluk Aşınması; • Kayma Aşınması; • Kesme Aşınması; • Lifler

Dijital Görüntü Partikül Sayacı

4, 6, 14, 21, 38, 70 > 100 mikron sayımlarından geniş boyut belirleme yeteneği.
Hava kabarcığı ve su damlacığı giderimi. Elyaf tanımlamanın yanı sıra yorgunluk, kayma veya kesme aşınmasını belirlemek için şekil belirleme.

Örümcek İnfografik

Çok aşamalı bir infografik, mühendislerin dahili sensörlerden toplanan tüm verilere dayanarak yağlarının durumunu bir bakışta anlamalarına yardımcı olur.

Su Sensörü

Yağdaki su, mikrobiyal büyümeye katkıda bulunabilen ve katılardan pasa kadar daha fazla kontaminasyonu teşvik edebilen bir kirleticidir. Dahili su sensörü, herhangi bir yağın bağıl nemini % doygunluk olarak gösterir.

Pil ömrü

Dahili şarj edilebilir lityum piller, uzaktan kullanım için uzun bir ömür sağlar.

Yağ Ömrü Sensörü

Tan Delta Full Spectrum Bütünsel yağ durumu sensörü, yağın genel durumunu izleyerek size benzersiz bir hassasiyet, doğruluk ve hassasiyet sağlar. Bu, yağın kalan faydalı ömrünün hesaplanmasını sağlar.

Sensör, kendi kendini kalibre etme özelliğine sahip 500'den fazla yaygın endüstriyel yağdan oluşan bir veri tabanından yararlanarak neredeyse tüm yağlarla çalışır.

Yeni Yazılım

10” dokunmatik ekranlı LCD, kullanıcıların yakınlaştırma, trend belirleme ve analiz dökümü ile verileri çok ayrıntılı olarak görüntülemesine olanak tanır. Yazılımda, 500'den fazla yağ için gömülü yağ yaşlandırma profillerine sahibiz.

Ayrıca, yağınızın veri tabanında olmaması durumunda, bir yağ ömrü profilini kendi kendine kalibre etme yeteneği de dahildir. Bu, yağın bir ısı döngüsünden geçirildiği tek seferlik bir rutindir.

Dahili Kademeli Motor Pompası

Herhangi bir yağ için 1 ila 2.400 cSt arasında tam akış hızları sağlamak için tamamen kontrol edilebilir bir step motor tahrikli pompa geliştirdik. Pompa ayrıca bir yüksek basınç adaptörü aracılığıyla 350 bara kadar canlı bir sisteme bağlantıya izin verir.

Particle Pal Pro - Sağlık Resmi - Teknik Bilgiler

* Sıvı Uyumluluğu Sentetik Yağlar, Organik Yağlar, Madeni Yağlar ve Dizel Yakıt (2400 cSt viskozite sınırı)

* Ekran Bilgileri Partikül: ISO 4406, SAE AS4059 ve NAS 1638, kabarcık giderme ve partikül aşınma analizi

* Su: Bağıl Nem (% RH).
* Şişe örneklemesi ve Tank örneklemesi.
* Yağ Durumu: Profilli herhangi bir yağın kalan ömrünü belirlemek için Tan Delta'nın yağ ömrü sensörünü kullanır.

* Çalışma Modları Yüksek Basınç canlı sistem örneklemesi (350 bara kadar) - yüksek basınç adaptörü aracılığıyla.

* Veriler Tüm veriler yerel olarak depolanır ve saha dışında yedeklenir. .CSV veya PDF olarak dışa aktarın

* Kalibrasyon 500 yağları, tek seferlik bir rutin aracılığıyla, dahil olan herhangi bir yağı kendi kendine kalibre etme becerisine sahiptir.

20.000'den fazla yağ numunesi üzerinde yapılan bir araştırma, yağ analizi yapılmadan yapılan yağ değişikliklerinin büyük çoğunluğunun, yağın çalışmaya devam etme kabiliyetinin analizi yerine ve çoğu durumda yağın ömrü tamamlanmadan önce OEM tavsiyelerini takip ederek yanlış zamanda gerçekleştirileceğini gösterdi tükendi.