MUTLAK 1 MİKRONLUK FİLTRE

ft-mutlak-1-mikronluk-filtre-eleman.png
Yeni Nesil filtre ortamımız, mutlak 1 mikrona kadar yağlardaki kirlenmeyi temizleyerek üstün filtreleme sağlar. Üniversal bağlantısı ile filtre elemanı, kısa sürede temiz ve kuru yağ için paslanmaz çelik filtre yuvalarımıza yerleştirilebilir ve 14/12/10 veya daha iyi ISO temizliğini garanti edebilir.

Bu kartuş, tüm Filtertechnik paslanmaz çelik filtre gövdelerine ve kapsamlı yağ filtreleme sistemlerimize uyacak şekilde tasarlanmıştır. Filtre ortamımız ve kartuş tasarımımız en yüksek kalite seviyelerini karşılar ve en zorlu uygulamalarda dayanıklılık ve performans sağlamak için ezilmeye karşı koruyucu bir merkez boru içerir.

Filtertechnik, yıllardır çok çeşitli endüstrilere yakıt ve yağ uygulamaları için filtreler tedarik etmektedir. Uygulama ne olursa olsun en iyi filtre ortamını sağlamaktan gurur duyuyoruz. En yeni 1 mikron mutlak filtre ortamımız, çok çeşitli yağlarda mutlak 1 mikrona kadar partikül kirliliğini giderebilen bir pazar lideridir.

Filtre, minimum basınç düşüşü ile maksimum verimlilik ve kir tutma kapasitesi sağlayan altı katmana sahiptir. Filtre ortamı, 150 psi'lik basınçlarda çalışabilir ve bu da onu güç makinelerinde hidrolik sıvıyı filtrelemek için uygun hale getirir.
Tüm uygulamalar için tek bir filtre ortamı mı arıyorsunuz?

Filtertechnik'in en verimli filtre ortamı artık kartuş formatında mevcuttur. Bu Yüksek Performanslı filtreler, olağanüstü temizleme kapasitesi ve rakipsiz kir tutma kapasitesi sunar. Mutlak 1 mikrona kadar kontaminasyon azaltma.

Yağlar, su veya proses sıvıları ile çalışıyor olmanız fark etmeksizin, filtre ortamı mutlak 1 mikrona kadar olan kirliliği rahatlıkla giderebilir. Filtre ortamı, kirlenmiş yağlar ile birinci sınıf laboratuvarımızda kapsamlı bir şekilde test edilmiştir ve sonuçlar açıktır.
Uygulamalar:

* Hidrolik uygulamalar Veri Merkezleri
* Deniz
* Otomotiv
* Yakıt Parlatma sistemleri
* Yağ Filtrasyon sistemleri
* Petrol ve Yakıt rafinerileri
* Tank Çiftlikleri
* Yedek Enerji Üretimi Petrokimya
Faydalar:

* Mutlak 1 mikrona kadar çok çeşitli yakıtları ve yağları temizler

* 509 gram kir tutma kapasitesi

* Evrensel tasarım, tüm standart yakıt parlatma sistemlerimizle uyumlu olduğu anlamına gelir. Hemen teslimat için stokta mevcuttur

* Maksimum koruma için koruyucu merkez borusunu ezin