US Centrifuge Systems, sıvı-sıvı ve sıvı-katı santrifüj ayırma teknolojisi, katı susuzlaştırma ve santrifüj sıvı filtrasyonu ve sıvı arıtma sistemleri teknolojisi konusunda uzmanlaşmış, diğer üreticilere göre daha fazla performans artırıcı tasarım özelliklerine sahip en eski Amerikan endüstriyel santrifüj üreticisi ve mühendislik şirketidir. US Centrifuge Systems, müşteri odaklı endüstriyel çözümlere odaklanmış, deneyimli mühendislik ve endüstri profesyonellerinden oluşan proaktif bir uzman ekibine sahiptir. Akreditasyonları görüntüleyin.

ABD Santrifüj Sistemlerinin patentli teknolojisi, katı maddeleri mikron altı seviyelerde uzaklaştırır ve yerçekiminden 7.500 kat daha fazla kuvvetler üretir, bu da ABD Santrifüj Sistemleri makinelerini dünyadaki en uygun, güvenilir ve güvenilir kılar:

* Otomatik Santrifüjler
* Manuel Santrifüjler
* Biyodizel Santrifüjler
* Santrifüj Filtrasyon-Durultma Sistemleri
* Ön Üretimli Santrifüjler
* Yüksek Hızlı Disk Kase Santrifüjleri
* Özelleştirilmiş Santrifüjler
* Soğutucu ve Akışkan Santrifüj Geri Dönüşüm Sistemleri
* Otomatik Parti Sıralı Atıksu Arıtma Santrifüjleri
* Yenilenmiş Santrifüjler
* Çöktürme Tankları


Üstün ayırma teknikleri, dünya çapındaki en zorlu endüstrilere uygulanmaktadır ve büyük ölçüde, yalnızca ABD Santrifüj Sistemlerinde kazanılan yirmi yıllık endüstriyel santrifüj, üretim ve mühendislik deneyiminden kaynaklanmaktadır. Endüstriyel uygulamaları görüntüleyin.


Biz Kimiz?


1992 yılında kurulan ABD Santrifüj Sistemleri, bir çekirdek ekipman mühendisleri grubu, ticari olarak bulunandan daha ileri teknoloji ve daha yüksek işleme performanslarına sahip Amerikan yapımı santrifüjler tasarlamaya ve inşa etmeye başladığında oluşturuldu. Yenilik vurgulanmaya devam ediyor ve şirketi endüstriyel santrifüjlerde, imalatta ve mühendislikte ön plana çıkarıyor. US Centrifuge Systems, dünya çapındaki endüstriyel şirketler için performansı optimize eden çözümlere odaklanmış daha büyük, daha iyi bir tek durak endüstriyel çözüm mağazasıdır ve tüm müşteriler için üretimi devam ettirmek için çözüm odaklı işlem ve kararlılıkla tanınır.


Ne Yapıyoruz?


ABD Santrifüj Sistemleri, sıvı-sıvı ve sıvı-katı santrifüj ayırma teknolojisi, katı susuzlaştırma ve santrifüj sıvı filtrasyonu ve sıvı arıtma gerektiren çok çeşitli endüstriyel uygulamalar için özel sistem tasarımı ve teknolojisini kullanır. En son mühendislik teknolojisi ve geleneksel işçilik, ABD Santrifüj Sistemleri tarafından sağlanan ekipman ve hizmet ağlarıyla harmanlanmıştır. 

Müşterilere, ABD Santrifüj Sistemlerinden üretilen tam bir santrifüj makineleri yelpazesinin yanı sıra, MacFuge'nin yüksek hızlı disk santrifüjleri de dahil olmak üzere, dünya çapında en iyi markalardan bazılarının tam özel dağıtımı sunulur.


Neden Çalışıyoruz?


ABD Santrifüj Sistemleri, endüstrilere daha gelişmiş sıvı-sıvı ve sıvı-katı santrifüj ayırma teknolojisi, katı susuzlaştırma ve santrifüj sıvı filtrasyonu ve atık hacmini en aza indirmek, hükümetin bertaraf düzenlemelerini karşılamak ve genel işleme performanslarını artırmak için çözümler oluşturan sıvı arıtma sistemi teknolojisi sunmak için mevcuttur. Filtertech / US Santrifüj Sistemleri, özel endüstriyel uygulamaların benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirilmiş santrifüj sistemleri oluşturmak ve endüstriyel ekipman üretmek için sonsuz kaynağa sahiptir. Parçaları ve hizmetleri görüntüleyin.


Biz nasıl çalışırız?


US Santrifüj Sistemleri, müşteriler için en iyi santrifüj sistemlerini, en iyi santrifüj çözümlerini bulmaya ve yenilemeye odaklanarak birleştirir. Sadık müşteri hizmetlerini garanti ediyoruz.


US Santrifüj Sistemleri
, müşterilerin benzersiz uygulamalarına ilişkin gelişmiş bir anlayış oluşturmak için endüstriyel uygulama örnek testleri gerçekleştirir ve böylece doğru santrifüj sistemi tasarımını ve kapasitesini belirler. US Santrifüj Sistemlerindeki teknik mühendisler, dünyadaki neredeyse tüm endüstriyel uygulamalar için uygun santrifüj sistemlerini tasarlayabilir, geliştirebilir ve inşa edebilir. US Santrifüj Sistemleri, birçok standart santrifüj modelinin yanı sıra diğer en iyi markaların üstün bir seçimini, özelleştirilmiş santrifüj sistemlerini ve gerekli tüm üretim ve mühendislik hizmetlerini sunar.

Müşterilerden endüstriyel uygulama süreci bilgilerini aldıktan sonra, ABD Santrifüj Sistemleri 72 saat içinde tüm tahmini proje maliyetlerinin bir teklifini sunar. Uygulama örnek testi, santrifüj sahasının değerlendirilmesi ve santrifüjün çalışma süresi her projede dikkate alınır ve bir Çözüm Mühendisi eksiksiz ve sadık müşteri memnuniyetini garanti etmek için her adımda müşterinin yanındadır.

ABD Santrifüj Sistemleri, proje sürelerini ve bütçelerini karşılamak için her müşteriyle birlikte çalışır. Ortalama bir santrifüj tertibatının tamamlanması 8 ila 10 hafta gerektirir. 


Nerede Çalışıyoruz?

Tüm mühendislik, üretim, servis ve satış operasyonları Manlius, NY'de Filtertech, Inc.'de tek çatı altında yer almaktadır.